Loading…

‘Një grua e pavarur është rrezik’, thotë Fjolla Morina me pozat e fundit të nxehta

  • 03/10/2021 | 20:30

‘Një grua e pavarur është rrezik’, thotë Fjolla Morina me pozat e fundit të nxehta

Që kur u lirua nga burgu, Fjolla Morina po bën boom me postime në rrjete sociale.


Këngëtarja ka bërë edhe ndryshime në pamje, duke bërë ndërhyrje në fytyrë.

Edhe ‘ndarja’ nga partneri duket se e ka bërë më të fortë, duke hedhur foto bombastike në Instagram.

Ajo edhe kësaj radhe ekspozoi pasuritë trupore duke shkruar: Nje grua e bukur edhe e pamvarun eshte rrezik i perjetshem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë