Loading…
Një grua ecte çuditshëm nëpër aeroport, policia u shokua me atë çka gjeti poshtë fustanit të saj |PAMJE
  • 17/01/2019 | 20:09

Një grua ecte çuditshëm nëpër aeroport, policia u shokua me atë çka gjeti poshtë fustanit të saj |PAMJE

Një grua 60 vjeçare, shokoi të gjithë policët në aeroport, të cilët hasën ecjen e çuditshme të sajën në aeroportin e Taiwan’it, transmeton Gazeta Metro.


Ajo po kthehej nga Kina në ishullin Kinmen të Tajwan’it. Policët vunë re se ajo po ecte çuditshëm dhe i thanë që të uleshin për ta kontrolluar.

Kur policia filloi që ta kontrolloj atë në detaje, në momentin që i ngritën fustanin që e mbante veshur, panë një pamje të tmerrshme.

Në qese të vogla, ajo mbajti 24 minj të gjallë. Kafshët ishin të lidhura rreth këmbëve. Ajo u tha oficerëve të policisë se kishte blerë minj në një dyqan në Kinë dhe i solli ata shoqërisë si dhuratë.

Policia ende beson se gruaja është pjesë e një mafie të organizuar, e cila po kontrollonte se çfarë ishin sistemet e sigurta të aeroportit.

Më e keqja në të gjithë historinë ishte kafshët e vogla u vranë pas konfiskimit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë