Loading…

Një grua në Ferizaj sulmohet rëndë nga qentë endacakë, dërgohet me urgjencë në QKUK

  • 21/05/2022 | 08:53

Një grua në Ferizaj sulmohet rëndë nga qentë endacakë, dërgohet me urgjencë në QKUK

Një grua është sulmuar nga një tufë qensh endacakë dje në Ferizaj, shkruan Gazeta Metro.


Një tjetër rast i sulmit nga qentë endacakë është raportuar të ketë ndodhur dje.

Policia ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur në Ferizaj.

Atje, një femër ka pësuar lëndime trupore pas sulmit nga një tufë qensh endacakë.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë