Loading…

Një grua nga Graçanica vdes nga Coronavirusi

  • 13/11/2021 | 15:30

Një grua nga Graçanica vdes nga Coronavirusi

Ministria ne Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar shtatë raste të reja me Coronavirus.


Gjatë kësaj periudhe është shënuar një rast i vdekjes nga Coronavirusi.

Bëhet fjalë për një grua e moshës mbi 80 vjeçare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë