Loading…

Një grua terrorizon Lezhën disa net rresht, me armë në dorë endet në lagje

  • 10/11/2021 | 22:53

Një grua terrorizon Lezhën disa net rresht, me armë në dorë endet në lagje

Me xhaketë deri në fund të këmbëve dhe e armatosur, gruaja nga Lezha terrorizon qytetarët natën duke u endur me armë në dorë.


Një ngjarje aspak e zakontë raportohet nga Lezha!

Prej disa ditësh tashmë, banorët ankohen se një vajzë, identiteti i së cilës nuk dihet, del në orët e vona të natës, me një armë në dorë!

E reja shëtit me armën e ftohtë duke e lëvizur sa lart e poshtë, në një prej lagjeve të Lezhës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë