Loading…
Një hajdut lakuriq ra nga tavani mbi tavolinën e një restoranti
  • 09/11/2018 | 18:30

Një hajdut lakuriq ra nga tavani mbi tavolinën e një restoranti

Policia në Alabama tha se një hajdut pa  pantallona theu tavanin e një restoranti, u rrah me të ftuarit dhe iku.


Shefi i policisë Tony Logan tha se 27 vjeçari Glenn Bost, është përpjekur të thyej zyrën e restorantit “Walf House” nëpër çati, duke shtuar se hajduti shkoi në banjo dhe e lidhi derën me pantallona e tij sepse askush nuk mund të hyjë .

Prej atje ka hyrë nën tavan për të shkuar në zyrë, por ra në pjesën me të ftuarit që pastaj filloi t’i godas. Në fund, ai ia doli të ikë, transmeton gazetametro.net.

Policia tha se Bost ishte kërkuar për një laqkitje dhe se kishte edhe një tjetër të dyshuar që nuk ishte identifikuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë