Loading…
Një histori e bukur: Mjeku transformon spitalin me paratë e rrogës
  • 14/06/2018 | 15:58

Një histori e bukur: Mjeku transformon spitalin me paratë e rrogës

Mjeku neurolog, Roel Zoga, ka punuar për shumë vjet në Spitalin Rajonal të Fierit, të cilin e ka transformuar dita-ditës me kursimet e tij.


Sipas Fierisot.com, mjeku ka ndryshuar rrënjësisht gjithë katin e tretë të spitalit me kursimet e veta, duke filluar nga korridori, dhomat e pacientëve, tualetet e deri tek dhoma e ngrënies.

Stafi i spitalit shprehet se ai i ka bërë të gjitha punimet pak e nga pak, sa herë merrte rrogën.Fotografitë nuk kanë nevojë për komente, çdo gjë është e tepërt, ndaj shihini vetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë