Loading…
Një histori e vërtetë në këngë, Armant publikon projektin e parë ‘Ministra’ |VIDEO
  • 14/06/2018 | 19:29

Një histori e vërtetë në këngë, Armant publikon projektin e parë ‘Ministra’ |VIDEO

Ndonëse është kënga e parë, Armant vjen fuqishëm me një projekt të realizuar me muzikë nga Xhesi Kanani e tekst nga Armant Daja, projekt videoklipi nga Samir Ramadani i cili është njëkohësisht dhe menaxher i tij.


Xhirimet janë kryer nga Maurizio Coredor Jimenez e që të gjithë janë pjestarë të grupit. Kënga është e para por që gjatë verës pritet të dalin edhe tre projekte të tjera.

Teksti i muzikës është një histori e vërtetë ku xhirimet e klipit kanë zgjatur mbi shtatë orë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë