Loading…

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali

  • 05/12/2016 | 21:14

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali

Goditja me makinë është bërë shkak i vdekjes së një të riu shqiptar në Itali. Viktima është 29-vjeçari Bujar Krasnaj, i cili u shtyp në një tunel të autostradës Torino – Frejus.

Bëhet e ditur se Krasnaj ishte punëtor i “Ok gol” që merrej mbarëvajtjen e autostradës, dhe në momentin kur ai u godit për vdekje, ishte në orarin e punës.

Ai ka mbetur i vdekur, ndërsa shoferi i mjetit dhe një tjetër punëtor janë dërguar në spital. Shoferi i mjetit është nën hetim për vrasje si pasojë e aksidentit rrugor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë