Loading…

Një i vdekur dhe 860 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

  • 12/08/2022 | 13:08

Një i vdekur dhe 860 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 860 persona kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 në Kosovë.


Nga MSH, njoftohet po ashtu se është konfirmuar edhe një rast i vdekjes.

Ndërsa të shëruar janë 1.155 persona.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë