Loading…

Një i vdekur dhe mbi 700 raste të reja sot në Kosovë

  • 11/08/2022 | 12:30

Një i vdekur dhe mbi 700 raste të reja sot në Kosovë

Një person ka vdekur nga koronavirusi sot në Kosovë.


Ministria e Shëndetësisë njofton edhe për 780 raste të reja.

Dje janë shëruar 1.562 qytetarë, ndërkaq janë dhënë 58 doza të vaksinës anti-Covid.

Aktualisht, numri i rasteve aktive është 7.221.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë