Loading…

Një i vrarë në Durrës

  • 13/07/2017 | 12:55

Një i vrarë në Durrës

Një 52-vjeçar ka gjetur vdekjen në spitalin e Durrësit, pasi u godit me mjete të forta në kokë, pas një sherri që cilësohet për motive të dobëta.


Policia shqiptare njofton se rasti ka ndodhur sot në fshatin Jubë, Sukth, kur shtetasi A.M. 57-vjeç, për motive të dobëta ka goditur me mjete të forta shtetasin L. L. 52-vjeç.

Shtetasi L.L. ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Durrës, ndërsa autori është shoqëruar në polici.

Policia është duke punuar për zbulimin e plotë të ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë