Loading…

Një irakian kapet me drogë në Leposaviç

  • 04/01/2017 | 11:05

Një irakian kapet me drogë në Leposaviç

Një shtetas i Irakut është kapur me substancë të dyshuar narkotike në Leposaviç, ka bërë të ditur policia.


“Gjatë kontrollit te i dyshuari mashkull shtetas i Irakut, është gjetur dhe konfiskuar 939 gram substancë e dyshuar narkotike. Në konsultim me prokuronin rasti vazhdon në procedurë të rregull, ndërsa i dyshuari  dërgohet në kampin e emigrantëve në Magure”, ka njoftuar policia.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë