Loading…

Një lagje e kryeqytetit qe 33 orë pa ujë

  • 05/12/2016 | 20:13

Një lagje e kryeqytetit qe 33 orë pa ujë

Lagja Veternik qe 33 orë nuk ka ujë, e për këtë është ankuar një banor i kësaj lagjeje.

Siç thotë ai, kontakti me shërbimin për klientë nuk ka munguar, por në fillim ata nuk kanë pasur informatë për problemin, e më pas kanë thënë se nuk kanë pasur njësite që të evitohet kjo prishje.

Banorit i është premtuar nga KRU “Prishtina” se nesër do të rregullohet problemi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë