Loading…
Një lajm me rëndësi për të gjithë ata që sot parkojnë veturat te stadiumi ‘Fadil Vokrri’
  • 11/10/2018 | 10:20

Një lajm me rëndësi për të gjithë ata që sot parkojnë veturat te stadiumi ‘Fadil Vokrri’

Sot në Prishtinë, zhvillohet ndeshja në futboll në mes të Kosovës dhe Maltës. Federata e Futbollit të Kosovës, ka bërë një njoftim me rëndësi për të gjithë ata që sot kanë parkuar apo vendosin të parkojnë veturat e tyre, përreth stadiumit ‘Fadil Vokrri’.


Federata e Futbollit e Kosovës njofton qytetarët që i kanë të parkuara veturat përreth stadiumit “Fadil Vokrri”, që t’i largojnë ato menjëherë.

Çdo veturë e mbetur aty, sipas FFK’së do të konfiskohet nga kompanitë përgjegjëse për largimin e veturave.

FFK thotë se kërkon mirëkuptimin e qytetarëve dhe beson në bashkëpunim të ndërsjellë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë