Loading…

Një mashkull sulmon seksualisht një mashkull tjetër në Prishtinë

  • 05/06/2023 | 10:25

Një mashkull sulmon seksualisht një mashkull tjetër në Prishtinë

Policia e Kosovës, ka njoftuar për një rast të ngacmimit seksual në Prishtinë, ku një burrë ka ngacmuar seksualisht një burrë tjetër, shkruan Gazeta Metro.


Pas këtij rasti, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Kështu është bërë e ditur përmes raportit të përditshëm të Policisë së Kosovës.

“SULM SEKSUAL – Llapnasellë 04.06.2023-17:45. Ankuesi  kosovar ka njoftuar se i dyshuari  kosovar  ka ngacmuar seksualisht viktimën  mashkull kosovar. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, ka njoftuar PK’ja. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë