Loading…

Një mënyrë si të dilni nga makina kur parkoni në vend të ngushtë (Video)

  • 22/01/2017 | 18:21

Një mënyrë si të dilni nga makina kur parkoni në vend të ngushtë (Video)

Një shofer që parkoi në mes të dy makinave në Kinë, e kishte të pamundur të dilte nga mjeti.

Në pamundësi të dilte nga dera, hapi bagazhin dhe u largua.

Mësohet se kjo ndodhi pasi njëri nga fqinjët e kishte lënë makinën jashtë hapësirës së destinuar, duke ia zënë vendin.

Ndërkaq, ky ishte vendi i vetëm që kishte mbetur i zbrazët në atë pjesë.

https://www.youtube.com/watch?v=NWheOfmMTfw

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë