Loading…

Një metodë zbavitëse për t’u kujdesur për fëmijët

  • 06/05/2017 | 13:31

Një metodë zbavitëse për t’u kujdesur për fëmijët

Fëmijët e vegjël që sapo kanë mësuar të ecin janë fëmijë energjik dhe vazhdimisht kërkojnë të aktivitete për të bërë.


Kështu edhe prindërit e tyre përfshihen dhe duhet rregullisht të qëndrojnë pas tyre, për t’i ruajtur. Megjithëse kjo punë nuk është shumë e mërzitshme, sepse fundja janë fëmijët e tyre, por tani ka një zgjidhje më të lehtë për ta me anë të një pasije që e mbajnë edhe prindërit në dorë edhe fëmijët, transmeton Gazeta Metro

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë