Loading…

Një ndër aktoret më seksi në botë po kërkon të dashur të ri

  • 12/08/2019 | 19:56

Një ndër aktoret më seksi në botë po kërkon të dashur të ri

Monica Bellucci ka pozuar për fotografin Thiemo Sander për të rrëmbyer kopertinën e revistës ‘Madame Figaro’.


Aktorja e cila i ka dhënë fund lidhjes martesore me Vincent Cassel me të cilin ka edhe dy fëmijë ka thënë se nëse një histori përfundon, një tjetër histori fillon duke lënë hapur mundësinë se mund ta shohim me një të dashur të ri.

Aktoren shumë shpejt do e shohim në kinematë botërore me tre filma të ri, dhe për këtë arsye ajo ka qenë pasive në jetën private duke u përqendruar në karrierën e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë