Loading…

‘Një nga kujtimet më të mira’, Adelina Ismaili publikon fotografi me Ibrahim Rugovën

  • 26/05/2022 | 08:13

‘Një nga kujtimet më të mira’, Adelina Ismaili publikon fotografi me Ibrahim Rugovën

Adelina Ismaili njihet për mbështetjen e saj të shumë viteve më parë për ish presidentin Ibrahim Rugovën.


E së fundi ajo ka rikujatuar atë me një imazh të vjetër.

Ajo publikoi një foto në ‘Facebook’, në shenjë vlerësimi për ish Presidentin e Republikës së Kosovës, Ibrahim Rugova.

“Një nga kujtimet më të mira, takimi me Presidentin Historik, Dr. Ibrahim Rugova”, ishte mbishkrimi i Ismailit.

Adelina përndryshe tashmë është prezantuese e emisionit të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë