Loading…

Një orë pas lindjes, foshnja mori një pozë të pazakontë (Foto)

  • 15/06/2017 | 19:48

Një orë pas lindjes, foshnja mori një pozë të pazakontë (Foto)

Kjo foshnje tërhoqi vëmendjen e miliona njerëzve në rrjete sociale, për shkak të fotografisë të saj.


Ai u fotografua në një pozë shumë të pazakonshme, duke e bërë atë të dukej sikur është më i madh se vetëm një orë.

Foshnja u fotografua me duart e tij pas koke, pozë kjo që njerëzit e marrin për t’u relaksuar ose treguar ‘pushtetin’ e tyre.

Dhe më pas fotografia pushtoi rrjetet sociale.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë