Loading…

Një person dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Gjilanit: Policia nis hetimet rreth rastit

  • 29/05/2022 | 09:23

Një person dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Gjilanit: Policia nis hetimet rreth rastit

Një person është dërguar pa shenja jete në Spitalin e Gjilanit, shkruan Gazeta Metro.


Policia e ka cilësuar rastin si vdekje të dyshimtë.

Viktima vuante më parë nga sëmundje të mëhershme, sipas familjarëve.

Ai ishte duke u trajtuar viteve të fundit, ndërsa u dërgua pa shenja jete në Spitalin e Gjilanit.

Trupi i pajetë i është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

”Gjilan 28.05.2022 – 06:40. Raportohet se në Spitalin e Gjilanit është sjell pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Sipas familjarëve, viktima vuante nga sëmundje të mëhershme dhe ishte duke u trajtuar viteve të fundit. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës u është liruar familjarëve për ceremoni mortore.”/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë