Loading…

Një person dyshohet se ra në lumë në Klinë

  • 22/05/2022 | 12:04

Një person dyshohet se ra në lumë në Klinë

Një person dyshohet se ka rënë në lumë në Klinë.


Sipas informacioneve jozyrtare të siguruara nga Klan Kosova, dy dëshmitarë sa ishinduke kaluar andej e kanë parë një person në lumë që po mbytej. Njëri nga ta ka hyrë për ta shpëtuar po për shkak të thellësisë aty, nuk mundi ta shpëtonte.

I njëjti i ka njoftuar policinë, të cilët tashmë janë në vendngjarje, ku po pritet t’i bashkohen edhe ekipet e FSK-së.

Ende nuk është identifikuar personi që dyshohet se ka rënë në ujë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë