Loading…
Një person hidhet nga ndërtesa në qendër të Mitrovicës |FOTO
  • 20/06/2018 | 23:44

Një person hidhet nga ndërtesa në qendër të Mitrovicës |FOTO

Një person është hedhur nga një ndërtesë e lartë afër palestrës sportive ‘Minatori’ në Mitrovicë, raporton Gazeta Metro.


Sipas burimeve të Gazetës Metro nga vendi i ngjarjes, viktima është mashkull (24 vjeçar)dhe sipas tyre ka vdekur në vend.

Edhe burime brenda Policisë tregojnë për Metron jozyrtartisht, se personi në fjalë ka vdekur.

Vendi ku është hedhur viktima, është i gjithi asfalt.

Ndërkohë Policia dhe Ambulanca siç shihet edhe në foto, janë në vendin e ngjarjes./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë