Loading…

Një person humbi jetën dhe një u plagos në Gjilan, policia jep detaje

  • 08/11/2021 | 22:25

Një person humbi jetën dhe një u plagos në Gjilan, policia jep detaje

Një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër është plagosur, si shkak i gjuajtjes me armë zjarri në Gjilan.


Rastin e ka bërë të ditur Nënkolonel Remzi Azemi.

Ai ka thënë se rasti ka ndodhur rreth orës 21:00.

“Ka qenë një incident, dyshohet se është përdorur arma e zjarrit, dhe si pasojë një person ka ndërruar jetë, ndërsa një person tjetër është plagosur”, tha Azemi.

Për incidentin në fjalë policia ka thënë se ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

“Momentalisht jemi duke hetuar”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë