Loading…

Një person ia dhuron 50 euro të moshuarës në rrugët e Prishtinës, ky është reagimi i saj

  • 24/12/2021 | 13:30

Një person ia dhuron 50 euro të moshuarës në rrugët e Prishtinës, ky është reagimi i saj

Një i ri nga mërgimi është bërë viral në rrjete sociale pasi që ka bërë një gjest human sot në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro. 


Ky mërgimtar, ia ka dhuruar 50 euro një gruaje e cila po kërkonte lëmoshë në një nga rrugët e kryeqytetit.

Videoja është publikuar në rrjete sociale.

Aty shihet teksa gruaja të cilës i dhurohen paratë emocionohet nga ky gjest i mërgimtarit.

Më poshtë postimi i plotë nga Vrojtuesit e lagjes. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë