Loading…

Një person në kërkim arrin t’i ikë Policisë në Jarinjë duke kaluar në Serbi

  • 09/12/2022 | 10:56

Një person në kërkim arrin t’i ikë Policisë në Jarinjë duke kaluar në Serbi

Policia e Kosovës njofton se një person i dyshuar në Jarinjë ka sulmuar Policinë dhe ka arritur të shmangët arrestimit, shkruan Gazeta Metro.


Ditën e djeshme, në Jarinjë Policia ka tentuar të arrestoj një person që ishte në kërkim, mirëpo ai ka sulmuar zyrtarët policior si dhe i është shmangur atyre.

Ai është larguar në drejtim të pjesës së Serbisë.

SPK Jarinje, 08.12.2022 – 17:40. I dyshuari mashkull i cili ishte në stop listë, gjatë tentimit për ta ndalur nga zyrtaret policorë i ka sulmuar policët dhe ka arritur që ti shmangët arrestimit nga zyrtarët policor duke kaluar në pjesën e Serbisë./gazetmetro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë