Loading…
Një person tenton të bëj vetëvrasje duke u hedhur nga Katedralja |VIDEO
  • 12/10/2018 | 13:20

Një person tenton të bëj vetëvrasje duke u hedhur nga Katedralja |VIDEO

Një person tenton të bëj vetëvrasje duke u hedhur nga Katedralja.


Sipas informacioneve të Kallxo.com një person është ngjitur në Katedralen “Shën Tereza” dhe po tenton të bëj vetëvrasje duhe u hedhur nga lartësia.

Tek Katedralja kanë arritur ekipet mjekësore, Policia dhe ekipi i zjarrëfikësve.

Më poshtë gjeni fotografitë nga vendi i ngjarjes dhe videon e drejtëpërdrejtë.

LIVE: Një person po kërcënon me vetëvrasje nga Katedralja

Posted by Kallxo.com on Friday, 12 October 2018

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 13:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë