Loading…

Një plazh intim vetëm 6 km nga Himara

  • 16/06/2019 | 10:41

Një plazh intim vetëm 6 km nga Himara

Një plazh i vogël por super i qetë dhe intim që nuk i nxë më shumë se dhjetra çadra mund ta gjeni në afërsi të Himarës. Rrugës nga Himara për në Sarandë, në kilometrin e gjashtë e shihni një fermë moderne të të peshqive në deti përgjatë rrugës, transmeton Gazeta Metro.


Aty është pranë është Panorma, fermë restaurant i peshqive, që ka edhe një plazhë të vogël intim i cili ofron dukje fenomenale të detit Jon të përcjellura me Aloe Vera gati se në çdo cep. Pronari quhet Mihajlo, dhe bashkë me gruan e tij ziejnë me shije ushqimet e detit, sallatat dhe ofrojnë një djath të veçantë dhie ku nxinet diku në mënyrë tradicionale te fshati i Qeparo, që gjendet në afërsi .

Çminet këtu nuk dallojnë nga Himara dhe Saranda, përveq çadrës dhe shazllonave që kushtojnë rreth 700 lekë, apo dicka më shtrenjtë gjatë sezonit turistik i cili fillon me kapacitete të plota nga 15 korriku. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë