Loading…

Një risi në Instagram (Foto)

  • 27/11/2016 | 14:41

Një risi në Instagram (Foto)

Instagrami ka bërë të ditur së nëse ju përdorni  ‘screenshot’ të fotografia apo videot që të tjerët kanë postuar, ata do të dërgojnë njoftimin tek tjetri.

insta

Gjithashtu mesazhet e tjera të drejtpërdrejta në këto fotografi dhe video do zhduken nga telefoni i miqve tuaj pasi ata ti kenë parë. Nësë ata kanë marrë një ‘screenshot’, ju do ta shihni.

Do të jeni i lumtur të dini se kjo nuk vlen për fotografitë nomrale që shkojnë tek të rejat e përdoruesëve, edhe nëse i bëni screenshot, këto fotografi nuk do të njoftohen të tjerët./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë