Loading…

Një sherr tjetër në estradë mes Encës e Roza Latit

  • 24/01/2020 | 16:44

Një sherr tjetër në estradë mes Encës e Roza Latit

Dy javë më parë këngëtarja Enca Haxhia ishte e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës ‘Shiko Kush Luan’.


Këngëtarja nga Shqipëria teksa ishte në lojën ku duhej të zgjidhte mes personazheve, Enca Haxhia i dha një pikë moderatores Roza Lati.

Por, duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak kësaj të fundit e cila ka zgjedhur edhe të reagoj gjatë emisionit të saj.

Roza Lati kishte të ftuar në emision Edona Gashin, përfaqësuesen e “OnRecords” ku përveç arsyes së largimit të artistëve nga kompania, nuk mungoi dhe thumbi për Encën.

Teksa po flisnin për Rina Balajn, Roza hodhi ‘kunjën’ se çfarë ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabinë Saudite, duke iu referuar Encës.

Sherri mes Encës dhe Rozës nisi një vit më parë kur këngëtarja tha se vajzat me fjalor si të moderatores u vë vizën, dhe kaq u desh që Roza të shpërthente, ndërsa shkroi se ajo e kishte mbështetur fort Encën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë