Loading…

Një shqiptar dhe dy italianë të arrestuar për 400 kg drogë

  • 04/12/2016 | 14:40

Një shqiptar dhe dy italianë të arrestuar për 400 kg drogë

Policia Kufitare dhe Guardia di Finanza kanë bllokuar një skaf 10 metra të gjatë me rreth 400 kg drogë. Bllokimi i skafit u bë në Adriatik, pas 4 orë ndjekjeje.

Janë ndaluar nga policia edhe 3 shtetas: një shqiptar nga Vlora dhe dy italianë nga Brindizi, raporton Top Channel.
Në skafin e ndaluar u gjetën 15 pako të mëdha me drogë, me peshë rreth 400 kg./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë