Loading…

Një shqiptar gjendet i plagosur në Zvicër

  • 03/01/2017 | 10:38

Një shqiptar gjendet i plagosur në Zvicër

Në rrugët e Zvicrës është gjetur i plagosur, një 40 vjeçar shqiptar, i cili është në gjendje të rëndë për jetë, kjo pasi ai kishte marrë plagë në kokë.


Këtë lajm e bënë të ditur medat lokale, sipas të cilave shqiptari i plagosur u gjend të shtunën i shtrirë në rrugën Sime, në Lugano të Zvicrës.

Indentiteti i tij nuk bëhet i duhet, dhe ende nuk është marrë në pyetje nga hetuesit për shkak të gjendjes shëndetësore.

Nga infomatat e para mësohet, se 40 vjeçri ka pësuar një dëmtim të kafës, për shkaqe ende të paqarta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë