Loading…

Një shqiptar i arrestuar për kontrabandë në veri

  • 15/03/2017 | 09:50

Një shqiptar i arrestuar për kontrabandë në veri

Pak më herët u raportua për një sasi të konsiderueshme të mallrave që u gjetën në një magazinë në veri të Mitrovicës.


Për këtë, gazetametro.net mëson se është arrestuar një person i dyshuar, i cili është shqiptar.

Më herët Metro raportoi se magazina ku u sekuestruan mallrat që dyshohen se janë të kontrabanduara nga Serbia.

Ndërkaq, për sasinë e mallrave, raportohet se bëhet fjalë për dy kamionë të ndalur, të cilët do të dërgohen në Doganë ku do të bëhet e ditur vlera e mallrave./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë