Loading…

Një shtëpi në Dragodan përfshihet nga zjarri

  • 06/12/2018 | 15:02

Një shtëpi në Dragodan përfshihet nga zjarri

Një shtëpi në Dragodan është kapluar nga zjarri.


Ndërsa, në tavan të kësaj shtëpie ka mbetur i ngujuar një person, raporton T7, shkruan gazetametro.net

Ngjarja ka ndodhur pak orë më parë dhe shtëpia ndodhet përballë ambasadës së Maqedonisë.

Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe ekipi i forenzikës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë