Loading…

Një super modele si Kejvina Kthjella: Shkëlqen në fotografitë e fundit

  • 16/10/2020 | 23:34

Një super modele si Kejvina Kthjella: Shkëlqen në fotografitë e fundit

Kejvina Kthella është ndër modelet më të kërkuara dhe pëlqyera në projekte dhe reklama të ndryshme.


Ajo është aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu momente nga përditshmëria dhe udhëtimet e shumta, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është shfaqur joshëse.

E veshur me një bluzë të shkurtër dhe pantallona me bel të shkurtër, Kejvinës i theksoheshin linjat e bujshme trupore.

Kujtojmë se, Kejvina ka qenë protagoniste edhe në klipin e këngës “Edhe Sa”, me interpretuese Kidën.

 

View this post on Instagram

 

Qika jemmm

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë