Loading…

Një tjetër lojë në ‘Big Brother VIP’: Çfarë po kurdisin Sabiani dhe Einxhel

  • 04/11/2021 | 13:50

Një tjetër lojë në ‘Big Brother VIP’: Çfarë po kurdisin Sabiani dhe Einxhel

Brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” vazhdojnë të planifikohen të tjera lojëra, teksa këtë herë janë Sabiani dhe Einxheli ata që kanë menduar të vënë në provë banorët e tjerë.


Ata kanë menduar të fshehin sende të ndryshme të banorëve, teksa dëgjohen duke diskutuar me njëri-tjetrin për vendet e mundshme ku t’i fshehin.

Pjesë nga biseda:

Enixhel: Unë rri deri vonë, se ti fle më herët…

Sabiani: Po nuk ka rëndësi, do të pres unë ty

Einxhel: Duhet t’ia marrim para se të flenë gjërat e gatimit, po ku t’ fusim?

Sabiani: Po çohem unë..

Einxhel: Po jo, çohet Klejdi i pari

Sabiani: Po unë do fus edhe ato rrobat e mia

Einxhel: Kush do i fusië? Po kam frikë se kontrollojnë valixhet prapë se janë mësuar tani që kontrollojnë në valixhe.

Sabiani: Ça ka aty për mëngjes?

Einxhel: Po ti fusim mbrapa këtyre birrave

Sabiani: Jo do t’i kuptojnë.

Ndërsa vazhdonin bisedën, Sabiani ka propozuar që sendet t’i nxjerrin në oborr. Ndërkohë, loja e tyre ka vijuar dhe ata kanë filluar që t’i lëvizin sendet dhe disa prej tyre i kanë nxjerrë në oborr, ndërsa pritet si do të reagojnë banorët e tjerë ndaj kësaj loje. Kujtojmë që më parë, kanë qenë Monika dhe Fifi ato që i kanë vendosur dy herë në lojë banorët.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë