Loading…
Një tjetër skandal mbretëror: Motra e Meghan shfaqet me karrocë para pallatit, këmbëngul të futet brenda |FOTO
  • 11/10/2018 | 18:59

Një tjetër skandal mbretëror: Motra e Meghan shfaqet me karrocë para pallatit, këmbëngul të futet brenda |FOTO

Samantha Markle, 53 vjeç, gjysmë motra e diskutueshme e Megan Markle, u shfaq e paftuar para Pallatit Mbretëror dhe kishte një letër në dorën e saj.


Ajo erdhi në Britani të Madhe për t’u përballur me dukeshën e Sussex për shkak të problemeve familjare, transmeton gazetametro.net.

Ajo gjithashtu donte të diskutonte sjelljen e keqe që mori babai i saj Thomas nga ajo, i cili gjithashtu nuk ishte i ftuar në martesën mbretërore.

Megjithatë, ajo hasi në një mur dhe heshtje, sepse ajo nuk arriti përtej portës së pallatit.

Kjo grua u fotografua duke folur me rojet në portën e hyrjes private të kështjellës në perëndim të Londrës.

Amerikanja, e cila ishte në karrige me rrota, për shkak të problemeve me sklerozë, nuk arriti të dorëzojë letrën, e cila me sa duket ishte menduar për motrën e saj.

Në hyrje asaj i është  thënë se ishin urdhëruar të mos e linin atë brenda, transmeton gazetametro.net.

Megjithatë ajo arriti të marrë për të blerë një maskë me imazhin e Megan Markle dhe Princ Harry, të cilat shumica i konsideruar si shumë i çuditshëm.

Ajo erdhi në Londër, dy javë pasi përfaqësuesit e pallatit pranuan një letër se sjellja e saj do të eskalojë nëse ajo nuk do të kishte mundësinë të fliste me dukeshën.

Kjo është vetëm një nga linjat historike midis Meganit dhe familjes së saj. Ajo është në një marrëdhënie të keqe me familjen e të atit. Gjysmë-motra e saj përdor çdo mundësi për të turbulluar në media dhe gjysma vëllai i saj kishte paralajmëruar para martese princin Harry që të mos martohet me motrën e tij.

Megan nga dasma nuk është dëgjuar as me babain e saj, i cili deri më tani ka dhënë shumë intervista në media në një përpjekje për ta bërë atë të takohet me të./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë