Loading…

Një tjetër skandal: Meghan punëson Victoria Beckham, kjo është arsyeja

  • 15/04/2019 | 16:57

Një tjetër skandal: Meghan punëson Victoria Beckham, kjo është arsyeja

Meghan Markle e cila është pak para lindjes, ka punësuar  Victoria Beckham, e cila thuhet se është mikë e ngusht e saj,  për tu kujdesur për interierin e shtëpisë së re të çiftit në Frogmore, Windsor, transmeton Gazeta Metro.


Meghan’it i ishte prezentuar një ide për të renovuar nga Vicky Charles, por ka hequr dorë nga kjo idete, ky i njëjti kishte  dizajnuar interierin e Soho House. Burime pranë dukeshës thonë se ajo deshiron që të ndihet dora e Victorias në shtëpinë e saj të re, pasi e konsideron stilin e saj unik dhe të pagabueshëm.

U bë e ditur se Meghane dhe Princi Harry do të jetojnë në një shtëpi ndamas, pasi që thuhet se raportet brenda pallatit mbretërore janë prishur.

Dukesha ka thyer shumë rregulla të pallatit, dhe është bërë “kryefjalë” e shumë skandalesh, kryesisht lidhur me familjen e saj dhe martesën e mëhershme që kishte, mirëpo mediat e huaja kanë shkruar se Meghanë nuk i ka aspak mirë marrëdhënien me punonjësit brenda pallatit dhe zënkave të vazhdueshme me kunatën e saj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë