Loading…

Një vajzë me mrrola gjatë fotosesionit mund të jetë gjëja më e mirë që do të shihni sot

  • 16/10/2021 | 09:42

Një vajzë me mrrola gjatë fotosesionit mund të jetë gjëja më e mirë që do të shihni sot

Dhe ndërsa të gjithë presin që foshnjat të kenë fytyra të lumtura dhe të qeshura, një foshnjë vendosi të bëjë të kundërtën, dhe vetëm bëri fytyra të zemëruara dhe nervozë gjatë xhirimit të fotografive

Edhe pse Luna dukej e turpëruar, fotografi Justine Tuhy thotë se Luna ishte e qetë gjatë gjithë procesit.

Në fakt, Justine thotë se këto janë disa nga shprehjet më të mira fëmijërore që ka regjistruar ndonjëherë.

Foshnja ishte e mbështjellë me një batanije të rehatshme dhe të ngrohtë, por në secilën prej fotografive Luna bën fytyra të mërzitura dhe të pakënaqura.

Fotosesioni zgjati rreth 90 minuta, dhe megjithëse Luna nuk ishte veçanërisht e lumtur ose e impresionuar me pozimin e saj të parë, ne u emocionuam!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë