Loading…

Një vit nga arrestimi i Thaçit, Çitaku shkon në vizitë tek nëna e tij

  • 05/11/2021 | 13:22

Një vit nga arrestimi i Thaçit, Çitaku shkon në vizitë tek nëna e tij

Një vit pas arrestimit të ish-presidentit Hashim Thaçi, Vlora Çitaku, ka shkuar në vizitë tek nëna e tij në Burojë, shkruan Gazeta Metro.

Sot bëhen një vit nga arrestimi i ish-presidentit Thaçi dhe krerëve të tjerë të UÇK’së nga Gjykata Speciale.

Për të qëndruar afër familjes së Thaçit në këtë ditë, nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Vlora Çitaku, ka shkuar në vizitë tek nëna e ish-presidentit Thaçi, Hyra.

“Sot në Burojë, me nanën Hyrë”, ka shkruar Çitaku.

Më poshtë keni edhe postimin e plotë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë