Loading…

Një vit nga arrestimi i Thaçit, Endriti publikon fotografi të asaj dite

  • 05/11/2021 | 12:45

Një vit nga arrestimi i Thaçit, Endriti publikon fotografi të asaj dite

Një vit pas arrestimit të ish-presidentit Hashim Thaçi, djali i tij Endriti ka shpërndarë një foto me të, shkruan Gazeta Metro.

Endrit ka publikuar një fotografi që ishte realizuar ditën që Thaçi ishte nisur drejt Hagës.

Sipër kësaj fotografie, ai e ka vendosur datën 5 nëntor 2020. Para kësaj fotografie, ai e ka postuar edhe një me mbishkrimin “Liria ka emër”.

Ndryshe, që nga ajo ditë, Thaçi po vazhdon të mbahet në paraburgim.  /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë