Loading…

Një zarf i zi mbërrin në shtëpinë e Big Brother

  • 29/10/2021 | 12:00

Një zarf i zi mbërrin në shtëpinë e Big Brother

Një zarf i zi nga vëllai i madh ka shqetësuar banorët e “Big Brother VIP”.


Kjo pasi atyre u është kumtuar se sonte do të ketë dënime për të gjithë për shkak se kanë shkelur rregullat.

Në zarfin e zi thuhej se banorët mbrëmë gjatë natës, me anë të gjesteve i kanë kumtuar njëri tjetrit se kë do ta nominojnë.

Sipas vëllait të madh kjo është një shkelje e rregullave.

Mbetet të shihet se çfarë dënimi do i pres sot banorët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë