Loading…
Njerëzit duan ta vrasin për shkak të vetullës!
  • 14/03/2019 | 13:09

Njerëzit duan ta vrasin për shkak të vetullës!

Modelja që u bë e famshme vetëm prej vetullës ka pranuar se merr shumë kërcënime për vdekje në rrjete sociale.


Sophia Hadijapanteli ka lindur në Qipro, por ka emigruar drejt Londrës dhe aktualisht jeton në Amerikë ku fiton të ardhura nga modelingu. E ftuar në “Good Morning Britain”, 21-vjeçarja tregoi se mundohet të mos lexojë komentet negative dhe ngushëllimin e gjen tek i dashuri.

“Marr shumë kërcënime për vdekje. Përpiqem të mos lexoj shumë prej tyre, njerëzit më thonë që më shkruajnë gjëra të tilla dhe në të vërtetë nuk kam durim që të lexoj komentet e shumë personave. Është pak turp kur do të lexosh komentet e mira dhe përfundon tek të këqijat”, tha Sophia.

Ndërsa kur u pyet se çfarë mendimi ka i dashuri i saj Zac Apostolou, një fotograf britanik, modelja u shpreh gjithë krenari: “Ai e dashuron atë”.

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë