Loading…

Njerëzit e palumtur postojnë këto tre gjëra në rrjetet sociale (Foto)

  • 22/01/2017 | 18:28

Njerëzit e palumtur postojnë këto tre gjëra në rrjetet sociale (Foto)

Ekspertët kanë veçuar disa postime që bëhen në rrjete sociale, që tregojnë se në jetën reale këta njerëz janë të palumtur. Si më poshtë këto 3 postime:

 

  1. Postojnë vazhdimisht edhe gjëra pa rëndësi

Këto persona janë të varur shumë nga teknologjia dhe nuk e imagjinojnë dot jetën e tyre pa bërë status. Mjafton të jenë në qendër të vëmendjes!

 

  1. Postojnë direkt arritjet e veta

Jeta boshe e tyre bën që çdo gjë të mirë që i ndodh në jetë t’ja tregojnë të tjerëve. Kjo është një shenjë e cila tregon se dëshironi të tregoni lumturinë tuaj. Në fakt, nëse postoni gjëra të tilla, nuk tregon lumturinë tuaj, por vetëm dëshirën tuaj për të plotësuar jetën tuaj boshe.

 

  1. Postime romantike nga jeta e tyre në çift

Kërkimet kanë nxjerrë përfundimin se njerëzit të cilët postojnë foto, apo shprehje romantike për jetën e tyre në çift, në fakt ndihen të pasigurtë. Njerëzit e sigurt nuk e kanë të nevojshme, t’i tregojnë të tjerëve sa shumë e duan njëri-tjetrin!

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë