Loading…

Njëri nga këta persona është gënjeshtar, cili mendoni se është ai?

  • 02/05/2021 | 16:39

Njëri nga këta persona është gënjeshtar, cili mendoni se është ai?

N.1

Kur hasni një problem në jetë, ju dëgjoni zërin tuaj të brendshëm dhe ai nuk do t’ju zhgënjejë kurrë, sepse është zemra që ju flet. Jeni shumë inteligjent dhe duket se jeni gjithmonë ai që ofron idetë më të mira.

N.2

Nuk jeni agresiv në mënyrë pasive dhe nuk ju pëlqen të grindeni me partnerin tuaj. Ju jeni një person i kujdesshëm, i durueshëm dhe një dëgjues i shkëlqyeshëm. Të gjithë duan të kenë dikë si ju përreth.

N.3

Ushqimi dhe familja janë gjërat më të rëndësishme në jetën tuaj. Do të preferonit të takonit dikë në një festë më mirë se sa në internet. Meqë ra fjala për ushqimin, tani ndoshta dëshironi të hani, sepse kjo është ajo që pëlqeni më shumë.

N.4

Kur ka ndonjë problem mes jush dhe miqve tuaj, bëni çmos që ta zgjidhni sa më shpejt. Vlerësoni miqësitë tuaja dhe nuk i lejoni kurrë problemet e vogla të prishin miqësinë. Njerëzit ju duan dhe ju pëlqen të kalojnë kohë me ju sepse jeni vërtet besnik ndaj tyre.

N.5

Jeni një person shumë i ndjeshëm dhe mirëkuptues. Por mos harroni se të tjerët mund të përfitojnë nga mirësia juaj, kini kujdes nga intimiteti i tepërt me ata që sapo keni njohur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë