Loading…

Njëri nga policët që po merret me hetimet e vrasjes në Gjilan, mik i ngushtë i njërit prej viktimave

  • 18/02/2020 | 17:54

Njëri nga policët që po merret me hetimet e vrasjes në Gjilan, mik i ngushtë i njërit prej viktimave

Policia e Kosovës po vazhdon hetimet në vendin e ngjarjes ku ndodhi sot ngjarja e shumëfishtë në Gjilan.


Burime të lajmi.net bëjnë të ditur se njëri nga policët që është duke u marrë me rastin është mik i ngushtë me Blerim Bllacën, njëri nga viktimat e rastit.

Gjithashtu vlen të theksohet se fqinjët e familjes Bllaca kanë treguar se ngjarja mendohet të ketë ndodhur për çështje pronësore.

Sipas tyre, vrasja nuk është kryer nga policja. Ishte fillimisht njëri nga vëllezërit që kishte shtënë mbi vëllanë e tij dhe prindërit e pastaj policja kishte vrarë vëllanë dhe vetën.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë