Loading…

Njeriu që vrapon në pyll sikur tigër, i kapur nga kamerat (Foto)

  • 03/12/2016 | 20:27

Njeriu që vrapon në pyll sikur tigër, i kapur nga kamerat (Foto)

Një kamerë e vendosur në pyll ka kapur foto të një njeriu që vrapon sikur të ishte një kafshë e egër. E gjithë kjo ka ndodhur pasi ai ka konsumuar drogë të llojit LSD.


Daily Mail shkruan se njeriu i identifikuar vetëm si Marek H nga Republika Çeke, mori drogës në përprekje për të trajtuar depresionin, transmeton gazetametro.net.

Por, pas marrjes së drogës LSD i filloi të vrapojë nëpër një pyll polak, i zhveshur lakuriq dhe duke u sjellur si një tigër.

1

Pylltarët morën xhirimet për të parë nëse bëhej fjalë për ndonjë kafshë të egër të pazakontë.

Por pasi i shikuan pamjet, ata vërejtën se bëhej fjalë për një njeri dhe xhirimet i dërguan në polici, e cila më vonë arrestoi personin me emrin Marek H.

3

21-vjeçari më pas i rrëfeu policisë se ai pas konsumimit të drogës LSD kishte përjetuar halucinacione.

Ai tha se droga filloi të ndikojë menjërë dhe i dukej sikur ishte bërë një tigër siberian.

Policia tha se personi i arrestuar e kishte kaluar atë gjendje, por ai kishte thënë se gjithmonë kishte pasur lidhje të veçant me kafshë. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë