Loading…

Njësia Speciale bllokon Prishtinën: Dyshohet për armë dhe municione në këtë lokacion

  • 18/07/2019 | 14:17

Njësia Speciale bllokon Prishtinën: Dyshohet për armë dhe municione në këtë lokacion

Njësi Speciale e Kosovës ka bllokuar lagjen Arbëri (ish-Dragodan), kjo pasi po dyshohet për një lokacion ku janë fshehur armë dhe municione të ndryshme, shkruan Gazeta Metro.

Metro mëson se forca të shumta të Njësisë Speciale janë duke marrë pjesë në një aksion të madh në Arbëri të Prishtinës, aksion ky që ka të bëjë me vendndodhjen e një lokacioni ku gjenden armë dhe municione të ndryshme.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes menjëherë marrjes së informacionit dhe po merret me rastin.

Metro në vijim do të sjell të gjitha detajet nga ky rast./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë