Loading…

Njësia Speciale e Policisë rrethon zyrat e Postës në Mitrovicë

  • 30/11/2021 | 12:56

Njësia Speciale e Policisë rrethon zyrat e Postës në Mitrovicë

Policë të shumtë të njësisë speciale kanë zbarkuar tek posta në Mitrovicë, por deri tani nuk dihet arsyeja.


Para pak minutash, policë të shumtë të njësisë speciale janë parë afër postës kryesore në Mitrovicë, ku disa prej tyre me armë të gjata janë futur brenda objektit, njofton ditori.

Ndërkohë pak minuta më vonë, një veturë e postës së bashku me njësitet elite të policisë janë nisur në drejtim të panjohur.

Dyshimet e para janë se po bartej material i rëndësishëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë